Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kapuska Yapmayı Öğrenin

Zeytinyağlı kapuska nasıl yapılır?
Kapuska yemeği yapmanın püf noktaları... Zeytinyağlı kapuska için lahanaları hangi incelikte kıymalıyız? Zeytinyağlı kapuskada malzemeler hangi sırayla pişirilir? Lahanalar ne zaman atılır, ne kadar kavrulur? Su sıcak mı konmalı? Pirinci kapuskaya ne zaman katmalıyız, ne kadar pişmiş olmalı? Limon suyu ne zaman sıkılır? Zeytinyağlı kapuskayı ne kadar süre, nasıl bir ateşte pişirmeliyiz? Kapuskanın piştiğini nasıl anlarız? Etli kapuska için hangi malzemeler gereklidir? Nasıl bir kıyma seçilmeli? Kıyma ne kadar süre kavrulmalı? Kıymalı kapuska için lahanalar hangi incelikte kıyılmalı? Lahanalar eklendikten sonra ne kadar kavrulur? Yemeğin ateşi nasıl ayarlanmalı, ne kadar süre pişirilmeli? Kapuskanın lezzetli olması için pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi sebzeleri ekleyerek lezzetini zenginleştirebiliriz? Zeytinyağlı ve etli türlerinde salça ölçüleri ne kadar olmalı, rengi nasıl olmalı? Zeytinyağlı kapuskaya limon konulur mu, ekşisi ne kadar olmalı? Şeker konulur mu? Lahana kokusunu almak için hangi baharatlar kullanılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin