Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kandil Simidi Tarifi

Kandil simidi nasıl yapılır?
Kandil simidi yapmayı öğrenin. Kandil simidi yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar un gerekir? Kandil simidi için hamur nasıl yapılır? Malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Hamuru ne kadar dinlendirmek gerekir? Kandil simidine nasıl şekil verilir? Üzerine susamları nasıl eklenir? Kandil simitlerini dizmeden önce tepsiyi nasıl yağlamamız gerekir? Kandil simidi kaç derecelik fırında ne kadar süre pişirilir? Piştiğini nasıl anlarız? Kandil simidi nasıl servis edilir? Kandil simidinin ağızda dağılması için hamurunu hazırlarken ve pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl bir yağ kullanalım? Kandil simidine şekil verirken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin