Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kandil Geceleri

Miraç Kandili'nin önemi nedir?
İslam dininde kutsal sayılan mübarek gecelerden "Kandil Geceleri" hakkında merak ettikleriniz. Kandil gecelerinin önemi, gecelerde edilen dualar, İslamiyet'te Kadir Gecesi'nin, Berat Kandili gecesinin yeri ile ilgili merak ettiklerinizin cevapları UZMANTV'de. İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı'nın mübarek geceler hakkında verdiği cevaplarla sorularınıza yanıt bulacaksınız. Hepsi videolarla... Mevlit Kandili'nin önemi nedir? Mevlit Kandili ne zamandır? Mevlit Kandili'nde neler yapılır? Regaip Kandili ne zamandır? Regaip Kandili'nin önemi nedir? Regaip Kandili'nde neler yapılır? Miraç Kandili ne zamandır? Miraç Kandili'nin önemi nedir? Miraç Kandili'nde neler yapılır? Berat Kandili ne zamandır? Berat Kandili'nin önemi nedir? Berat Kandili'nde neler yapılır? Kadir Gecesi'nin hangi gece olduğu tam olarak biliniyor mu? Hangi gece Kadir Gecesi olarak kabul edilir? O gece edilen dualar kabul edilir mi? Kadir Gecesi'nde neler yapılır? Muharrem Gecesi ne zamandır? Muharrem Gecesi'ne Hicri Yılbaşı denmesinin sebebi nedir? Muharrem Gecesi'nde neler yapılır? O gece yapılan ibadet daha mı sevaptır? İbadet edilmezse ne olur? Helva ya da simit dağıtmanın amacı nedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin