Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kanaviçe İşlemeyi Öğrenin

Kanaviçe işlemede goblen tekniği nedir?
Kanaviçe işleme hakkında her şey... Kanaviçe neye denir? Kanaviçe nerelerde kullanılabilir? Hangi kumaşlara kanaviçe işlenebilir? Hangi iplerle kanaviçe yapılır? Kanaviçe işlenecek kumaşa göre hangi iğne kullanılır? Modele göre kanaviçe iğnesi seçimi nasıl yapılır? Bir kanaviçe modelinde neler vardır? Kanaviçe modelinde hangi şekil ne anlama gelir? Kanaviçe modelleri nereden temin edilir? Kanaviçede çarpı nedir? Kanaviçede çarpı nasıl yapılır? Kanaviçede yarım çarpı nasıl yapılır? Çarpı yaparken ipin gerginliği nasıl olmalıdır? Kanaviçeyi yapmaya nereden başlanır? Kasnak nasıl kullanılır? Kanaviçe deseninin kumaş üzerindeki yeri nasıl tespit edilir? Kanaviçe işlerken iğne ve iplik nasıl kullanılır? Kanaviçeyi bitirirken düğüm nasıl atılır? Kanaviçeyi bitirirken nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin