Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kanat Izgara Yapmayı Öğrenin

Izgara için tavuk kanadı nasıl hazırlanır?
Izgara kanat tarifi... Kanat ızgara yapmak için hangi malzemeler gerekir? Kanat ızgara için garnitür gerekir mi? Garnitür için hangi malzemeler gerekir? Kanat ızgara sosu nasıl hazırlanır? Kanat ızgara sosunda ne kullanılır? Ne tür baharatlar kullanılabilir? Kanatlar sosa nasıl bulanır? Kanat ızgara sosunda sarımsak kullanılabilir mi? Soslanan kanatların ne kadar süre dinlendirilmesi ideal olur? Kanat ızgara nasıl pişirilir? Kanat ızgara yaparken nelere dikkat edilmeli? Etler sık sık çevrilmeli mi? Kanatlar kaç dakika ızgarada tutulmalı? Kanatların piştiğini nasıl anlarız? Kanatlarla birlikte lezzetini vermek için sebzeler nasıl pişirilir? Kanatları sebzelerle birlikte nasıl servis edebiliriz? Kanat ızgara için kullanılacak etleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Kanat ızgara için hazırlanacak sosta hangi baharatları kullanmak kanat ızgaranın daha lezzetli olmasını sağlar? Kanatları sosladıktan sonra ne kadar süre dinlendirmek ızgaranın daha lezzetli olmasını sağlar mı? Et ile birlikte ızgara yapılan sebzelerin kurumaması için pişirirken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin