Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kanaryanıza Eş Seçerken

Yeni doğan kanaryaların bakımı nasıl yapılır?
Kanaryanıza eş seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Kanaryanızın yumurtlaması için en doğru zaman ne zaman? Merak ettiklerinizi uzmanımız cevaplıyor... Çiftleşme mevsimi nedir? Hangi aylarda yavru alabiliriz? Uygun sıcaklık ve ortam sağlanırsa, evde bu takvim değiştirilebilir mi? Yeni eş öncesi kanaryada ne tür sorunlar olur? Eşini reddedebilir mi? Çiftleşme öncesi kafes büyütülmeli mi? Yuvasını nasıl düzenlemeliyiz? Anne kanarya yavrularını bizden kıskanır mı? Yavruları ellemek doğru mu? Beslerken nelere dikkat etmeliyiz? Yavrular yuvadan ne zaman ayrılır? Kanaryanın cins olduğunu nasıl anlarız? Cins kanarya alırken nelere dikkat etmek gerekir? Çiftleşme öncesi kanaryayı nasıl güçlendirebiliriz? Aynı cinsten eş bulmak neden önemli? Kanarya yarışmaları için hangi cinsleri yetiştirmek uygun olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin