Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kanaryaları Tanıyalım

Kanaryanın daha iyi ötmesi için ne yapılabilir?
Hoş sesi ve güzelliğiyle evinde kuş besleyenlerin gözdesi olan kanaryalarla ilgili bilmek istediklerinizi uzmanımız videolarla anlatıyor. Seslerine göre kanaryalar nasıl ayrılır? Ötüm kanaryası nedir? Bülbül ötüşlü kanarya sadece Türkiye'de mi yetiştirilir? Biçim kanaryası nedir? Kıvırcık ve tepeli kanaryaların özellikleri nelerdir? Kanarya hangi renklerde bulunabilir? Renklerine göre cinsleri nasıl değişir? Hangi renkteki kanaryalar daha değerli sayılır? Kanaryamızın rengini değiştirmek için hangi mamalardan yararlanabiliriz? Bu mamaların kanaryaya zararı var mı? Hangi yemlerle kanaryamızın ses rengini değiştirebiliriz? Daha iyi bir ötüm için vitaminler işe yarar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin