Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi işlemi nasıl yapılır?
Kanal tedavisi ile ilgili her şey. Acı verir mi? Nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli? Kanal tedavisi dolgunun işe yaramadığı durumlarda mı kullanılır? Kanal tedavisi yapılan diş tüm işlevini yitirmiş mi demektir? Diş tamamen hissiz hale mi gelir? Kanal tedavisi nedir? Önce iğne mi yapılır? Sinir alınır mı? Seanslar arasında ağrıyı azaltmak için, bölgeyi kapalı tutmak için neler yapılır? İğne ve uyuşturucuya rağmen işlem hissedilir mi? Sinirle ilgili olduğu için daha fazla mı korkulur? İnsanlar neden kanal tedavisinden çekinir? Kanal tedavisi ne kadar süre devam eder? Kanal tedavisi yapılan dişte bir daha sorun çıkmaz mı? Kanal tedavisi yapılan bölgede apse riski artar mı? Kanal tedavisi yapılan bölge enfeksiyonlara daha mı açıktır? Yemek yerken, günlük işler yapılırken özen göstermek mi gerekir? Hangi bakım ve kontroller düzenli yaptırılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin