Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kan Testi Değerleri

Kan testinde WBC nedir?
MCH ne demek? Kanda ortalama MCH değeri nedir? MCH değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? MCH'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? MCV ne demek? Kanda ortalama MCV değeri nedir? MCV değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? MCV'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? HCT ne demek? Kanda ortalama HCT değeri nedir? HCT değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir HCT'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? WBC ne demek? Kanda ortalama WBC değeri nedir? WBC değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? WBC'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? PLT ne demek? Kanda ortalama PLT değeri nedir? PLT değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? PLT'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? RBC ne demek? Kanda ortalama RBC değeri nedir? RBC değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? RBC'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? HGB ne demek? Kanda ortalama HGB değeri nedir? HGB değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? HGB'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? LYM ne demek? Kanda ortalama LYM değeri nedir? LYM değerinin yükselmesine neden olan durumlar nelerdir? LYM'nin yüksek olması hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin