Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kan Grupları Hakkında Sık Sorulanlar

Kan grubu çocuğa nasıl geçer?
Kan gruplarıyla ilgili merak ettiğiniz her şey.... Kan nedir? Nasıl bir yapısı vardır? Kanın yapısında neler bulunur? Kanın vücut için önemi nedir? Kan kaybı ne demektir? Ne kadar kan kaybedersek ölümcül olur? Kan grubu denilen şey aslında nedir? Kan grupları arasındaki farklar nelerdir? Kan gruplarının açık olduğu hastalıklar farklı mıdır? Kan grubu diğer sağlık koşullarını etkiliyor mu? Kan grubu nasıl oluşuyor? Tamamen genetik bir özellik midir? Farklı coğrafyalarda, farklı kıtalarda benzer kan grupları mı oluyor? Kan grubu tespiti ne zaman yapılmalı? Ne kadar kan vermek gerekiyor? Ne kadar sürede belli olur? Kan grubu hangi belgelere işletilirse doru olur? Çocukların kan grubunu etkileyen faktörler nelerdir? Anne ve babanın kan grupları farklıysa ne olur? Kan uyuşmazlığı nedir? Çocuğun kan grubu ileriki yıllarda değişir mi? Rh ne demektir? Kan gruplarındaki harfler ve Rh değeri nasıl okunur? Anlamları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin