Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kan Bağışı

Kan vermenin vücut için faydaları nelerdir?
Kan bağışının yararları nelerdir? Kimler kan bağışı yapabilir? Videolarla UZMANTV'de. Hangi yaşlar arasında kan bağışı yapılır? Kilomuz önemli mi? Hamilelerin kan vermesi doğru mu? Kadınlar ve erkekler farklı aralıklar mı vermeli? Yılda kaç ünite kan verebiliriz? Sık kan vermek vücudu nasıl etkiler? Yalnızca bulaşıcı hastalıklar mı kan vermeyi engeller? Alerjisi olanlar, ilaç kullananlar kan bağışı yapabilir mi? Yeni aşı olmuş olmak kan bağışına engel mi? Hastalıktan yeni kalktıysak, kendimizi bitkin hissediyorsak kan bağışı yapmamalı mıyız? Kan veren kişinin kanı yenilenir mi? Yeni yapılan kan için vücut daha aktif mi çalışır? Tansiyon problemleri için yararları var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin