Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalp Yetmezliği Tedavisi

Kalp yetmezliği ilaçla tedavi edilebilir mi?
Kalp yetersizliği tedavisi hakkında merak ettikleriniz... Kalp yetmezliği için ne tür tedaviler uygulanır? Hangi ilaçlar kalpte yetmezlik riskini artırır? Kalp yetmezliği sadece ilaç ile tedavi edilebilir mi? İzleyin, kalp yetersizliği için ne tür cerrahi tedavi yöntemleri vardır, kalp yetmezliğinden korunmak için nelere dikkat etmek gerekir, uzmanından öğrenin. Kalp yetmezliği türüne göre nasıl tedaviler uygulanır? Yanıtlar UZMANTV'de... Hangi beslenme yanlışlarından uzak durmalı? Sigara içmek kalp yetmezliği riskini artırır mı? Stres kalp yetmezliğini tetikler mi? Günlük yaşamımızda ne tür düzenlemeler yapmalıyız? Spor yapmak işe yarar mı? Kalp yetmezliği hastaları hangi ilaçları kullanırken doktoruna haber vermeli? Tansiyon ilaçları neden risklidir? Kalp yetmezliğinden tamamen kurtulmak mümkün mü? Sadece yaşam süresi mi uzatılabilir? Kalp yetmezliği tedavisinde ne tür ilaçlar kullanılır? Ne kadar süre kullanmak gerekir? İlaç kullanan kalp yetmezliği hastaları nelere dikkat etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin