Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalp Yetmezliği

Kalp yetmezliğinin belirtileri nelerdir?
Kalp yetersizliği hakkında merak ettikleriniz... Kalp yetmezliği neden olur? Kimler kalp yetersizliği konusunda risk grubunda yer alıyor? İzleyin, kalp yetersizliği ne tür belirtilerle kendini belli eder, kalp yetersizliğinin teşhisinde hangi tanı yöntemleri kullanılır, uzmanından öğrenin. Kalp yetmezliğinin ne tür çeşitler vardır? Hangi tür hastalıklar kalp yetmezliğine yol açar? Yanıtlar UZMANTV'de! Kalp hangi görevlerini yerine getiremez? Kalp yetmezliği ne kadar önemli bir hastalıktır? Göğsün neresinde ağrı varsa kalp yetmezliği akla gelmeli? Halsizlik ve yorgunluk yaşanır mı? Hangi sıklıkta idrara çıkmayı gerektirir? Sol ve sağ kalp yetmezliği nedir? Farkları nelerdir? Kalbin hangi fonksiyonları etkilenir? Sistolik ve diyastolik kalp yetmezliği ne demektir? Teşhis nasıl konur? Hangi testler yaptırılmalı? Düzenli kontrol hangi durumlarda gerekir? Hangi akciğer hastalıkları beraberinde kalp yetmezliği getirir? Tuz ve sigaranın kalp yetmezliğine neden olduğu doğru mu? Kalp yetmezliğinin genetik özelliği var mıdır? Ailesinde kalp yetmezliği sorunu olanlar neler yapabilir? Hangi yaşlarda daha sık görülür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin