Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalıcı Saç Düzleştirme

Kıvırcık veya dalgalı saçlar nasıl kalıcı olarak düzleştirilebilir?
Fönden artık sıkıldınız mı? Kalıcı saç düzleştirmeyi mi düşünüyorsunuz? O zaman, UZMANTV izleyin, Kuaför Adnan Serter'in önerilerine kulak verin. Uzun, kısa, boyalı vb. saçlara uygulanabilir mi? Özel bir bakım uygulanır mı? Sık yıkamak kalıcılık süresini azaltır mı? Saçları dış etkilerden korumak gerekir mi? Beğenilmezse tekrar eski haline getirilebilir mi? Ne kadar süre sonra eski haline getirilebilir? Kalıcı saç düzleştirmenin uzun süre dayanması için neler yapılabilir? Düzleştirilen saç özel bir bakıma ihtiyaç duyar mı? Hangi ürünlerle bakım yapılabilir? Saçını düzleştiren kadınlar hangi sıklıkta kuaföre gitmeye devam etmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin