Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalem Nasıl Çevrilir

Turkish Style kalem çevirme nedir?
Türkiye Kalem Çevirme Şampiyonu videolarla kalem çevirme hareketlerini gösteriyor. Dersler artık daha zevkli... Kalem nasıl tutulur? Hangi parmaklar kullanılır? Hangi hareketlerle arka arkaya yapılırsa daha göz alıcı olur? Hangi parmaklarla kalem çevrilir? Kalemi düşürmemek için nelere dikkat etmek gerekir? Hangi hızda yapılırsa daha güzel görünür? Neden Turkish Style denir? Nasıl bir harekettir? Hangi parmaklar kullanılır? Hangi hareketlerle beraber yapılmalı? Finger Pass nasıl bir harekettir? Hangi parmaklar bu harekette kullanılır? Daha güzel görünmesi için neler yapılır? Rise hareketi Finger Pass'in tam tersi midir? Charge hareketi için kalem nasıl tutulur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin