Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalça Protezi

Kalça protezi takıldıktan sonra hasta nelere dikkat etmeli?
Kalça protezleri hakkında merak edilenler... Kaç çeşit kalça protezi vardır? Kalça protezi hangi malzemelerden yapılabilir? Kalça protezi neden takılır? Kalça protezi takılmasına gerek duyulan durumlar nelerdir? Kalça protezi takılma operasyonu nasıldır? Operasyon ne kadar sürer? Operasyon sırasında hasta ne tür sıkıntılar yaşayabilir? Hastanın operasyondan sonra enfeksiyon kapma riski var mı? Başka ne tür rahatsızlıklar yaşayabilir? İyileşme süreci nasıl geçer? Bu süreçte nelere dikkat edilmeli? Ne kadar zamanda bir kontrole gitmeli? Kalça protezi takılan biri hangi aktivitelerden uzak durmalı? Kalça protezi takıldıktan ne kadar sonra değiştirilmeli? Kalça protezinin ömrü dolmadan da değiştirilmesi gereken durumlar olur mu? Zamanında değiştirilmezse ne olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin