Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalburabastı Yapmayı Öğrenin

Kalburabastı nasıl yapılır?
Kalburabastı tatlısı yapmayı öğrenin. Kalburabastı hamuru için gereken malzemeler nelerdir? Kalburabastı hamuru nasıl hazırlanır? Hamur için malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Mikser mi kullanmalıyız? Hamuru elle mi hazırlamamız gerekir? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Hamuru ne kadar dinlendirmeliyiz? Hamurdan alacağımız parçalar ceviz büyüklüğünde mi olmalı? İçine ne kadar ceviz koymalıyız? Nasıl katlamalıyız? Hamuru tırtıklı hale nasıl getiririz? Kalburabastı nasıl bir kapta pişirilmelidir? Hamuru koymadan önce kabı yağlamak gerekir mi? Hamurları nasıl dizmeliyiz? Kalburabastı hamuru kaç derecede pişer? Kaç dakika pişirmeliyiz? Kalburabastının piştiği nasıl anlaşılır? Kalburabastının hafif kızarmasını nasıl sağlarız? Kalburabastının şerbeti için gereken malzemeler nelerdir? Şerbetin kıvamı nasıl olmalıdır? Şerbet kalburabastıya sıcakken mi katılır? Kalburabastı hamuru piştikten sonra soğutulup mu şerbetlenir, sıcakken mi? Kalburabastının şerbeti sıcak mı olmalıdır? Kalburabastının şerbeti eşit olarak emmesi için nelere dikkat edilmelidir? Kalburabastı nasıl servis edilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin