Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kakaolu Muhallebi Tarifi

Kakaolu muhallebi nasıl yapılır?
Kakolu muhallebi yapmayı uzmanından öğrenin... Kakaolu muhallebi yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar süt kullanalım? Ne kadar kakaoya ihtiyacımız var? Ne kadar yağ kullanalım? Kakaolu muhallebi nasıl pişirilir? Malzemeleri hangi sırayla karıştıralım? Kakaoyu muhallebiye ne zaman katalım? Pişirirken sürekli karıştırmamız mı gerekir? Muhallebinin kıvamı nasıl olmalı? Ne zaman ateşten alalım? Ateşten aldıktan sonra karıştırmaya devam edelim mi? Hazır olunca hemen kaselere alalım mı? Kakaolu muhallebiyi buzdolabında mı soğutalım? Kakaolu muhallebiyi nasıl servis edelim? Kakaolu muhallebiyi pişirirken nelere dikkat edelim? Muhallebinin topaklanmaması için ne yapabiliriz? Pişirirken sürekli karıştırmamız şart mı? Piştikten sonra soğuyana kadar karıştırmaya devam edelim mi? Karıştırmazsak üzerinde katı bir tabaka mı oluşur? Kakaolu muhallebinin üzerini neyle süsleyebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin