Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kahve Falı Sözlüğü

Kahve falında çıkan kuşlar ne anlama gelir?
Kahve falı simgeleri hakkında merak ettikleriniz... Kahve falında balık simgesi nasıl yorumlanır? Kahve falında at simgesi nasıl yorumlanır? At simgesi iyiye mi işarettir? At tekse nasıl yorumlanır? Birden fazlaysa nasıl yorumlanmalı? At şaha kalkmışsa ya da koşuyorsa nasıl yorumlanmalıdır? Kahve falında çıkan denizatı nasıl yorumlanmalı? Denizatı iyiye mi işarettir yoksa kötüye mi? Kahve falında yılan simgesi nasıl yorumlanır? Yılan simgesi iyiye mi işarettir yoksa kötüye mi? Yılan tekse nasıl yorumlanır? Kahve falında görülen mektup simgesi nasıl yorumlanır? Kahve falında ay simgesi nasıl yorumlanır? Kahve falında kuş çıkması nasıl yorumlanır? Kuşun cinsine ya da şekline göre yorum da değişir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin