Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kahve Falı Sembolleri

Kahve falında çıkan insan şekilleri ne anlama gelir?
Kahve falı sembolleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey... Kahve falında horoz simgesi nasıl yorumlanır? Horoz simgesi iyiye mi işarettir yoksa kötüye mi? Kahve falında deve simgesi nasıl yorumlanır? Kahve falında hamile kadın görmek nasıl yorumlanmalı? Falda bebek çıkması nasıl yorumlanır? Kahve falında köpek simgesi nasıl yorumlanır? Köpek simgesi iyiye mi işarettir yoksa kötüye mi? Kahve falında kedi simgesi nasıl yorumlanır? Kedi simgesi iyiye mi işarettir yoksa kötüye mi? Para iyiye mi işarettir kötüye mi işarettir? Parayı farklı şekillerde görmek yorumu da değiştirir mi? Kahve fincanın tabağındaki telveden nasıl fal bakılır? Önce tabaktaki telve fincana mı boşaltılır? Ardından çıkan simgelere mi bakılır? Kahve falında tabakta çıkan simgeler nasıl yorumlanır? İnsan vücudu görmek ne demektir? Kadın ya da erkek olması yorumu değiştirir mi? Kahve falında insan yüzü görmek ne demektir? Kahve falında ev çıkması nasıl yorumlanır? Ev simgesi iyiye mi işarettir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin