Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kahve Falı Nasıl Bakılır

Kahve falında çıkan harfler ne anlama gelir?
Siz de kahve falına inanıyor musunuz? Harfler, sayılar, yollar nasıl yorumlanır bilmeniz mi gerek? UZMANTV izleyin, öğrenin. Falda görünen harfler yalnızca ilk harfler midir? Bu harflerin aşkla mı, işle mi bağlantılı olduğu nasıl anlaşılır? Harflerden isim türetmek mi gerekir? Sayıların ayları mı, yılları mı anlattığı nasıl anlaşılır? Çocuk sayısı, hanedeki birey sayısı olduğunu nasıl biliyorsunuz? Sayıların fincanda veya tabakta olması neleri değiştirir? Yolun kolayca aşılacağı, çok zorlanarak devam edileceği nasıl biliniyor? Yolun uzunluğuna göre tarih nasıl veriliyor? Sonunda başarılı olup olmayacağımız hangi şekillere göre anlaşılabilir? Geyik nedir? Aslan yalnızca gücü mü sembolize eder? Hayvanın evcil olup olmaması neleri değiştirir? Gül neyin sembolüdür? Gülün dikenlerinden neler anlaşılabilir? Papatyanın özel bir anlamı var mı? Aşkı anlatan çiçekler hangileri? Güneş, Ay, yıldızlar neyi simgeler? Aşk, para ve kariyer açısından güneşin önemi nedir? Ay olumsuz olaylara mı işaret eder? Yıldız şans demek mi? Fincanın dibine telve bulaşmamış ise, tüm telve tek bir tarafa toplanmış ise bu iç ferahlığı anlamına mı gelir? Önümüzün açık olduğunu hangi şekiller söyler? Fincanın dibi kapkara ise, tabaktaki telve dağılmamışsa bu iç sıkıntısını mı anlatır? Kötü günlerin bizi beklediğini hangi şekillerden anlayabiliyorsunuz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin