Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kağıt Kebabı Tarifi

Kağıt kebabı nasıl yapılır?
Kağıt kebabı yapmayı öğrenin. Kağıt kebabı için hangi tür et kullanılmalı? Kağıt kebabının daha aromalı olması için ne tür malzemeler kullanabilirsiniz? Kağıt kebabının fırında dağılmaması için kağıt nasıl sarılmalı? İzleyin, kağıt kebabı nasıl yapılır, uzmanından öğrenin. Hangi malzemeler gerekir? Et ne büyüklükte kesilmiş olmalı? Sebzeler ne büyüklükte, nasıl doğranmış olmalı? Kebabın içi nasıl bir kapta, hangi ateşte pişirilir? Et ne zaman atılır? Sebzeler hangi sırayla atılır? Yaklaşık kaç dakika pişirmeli? İç malzemesi kağıda sarılmadan önce kıvamı nasıl olmalı, sulu mu susuz mu olmalı? Kağıt kebabı için kağıtlar nasıl, ne büyüklükte hazırlanır? Kağıt kebabının iç malzemesi kağıtlara ne ölçüde paylaştırılır? Kağıt nasıl katlanır? Malzemenin dağılmaması için katlarken neye dikkat etmeli? Kağıtlanan iç malzemesi fırında hangi ısıda, ne kadar süre pişirilmeli? Piştiğini nasıl anlarız? Pişen kebaplara nasıl şekil verilir, kağıdın ağzı nasıl açılır? Tabak nasıl süslenir, hangi garnitürle servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin