Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlarda Mastürbasyon

Kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapılır?
Kadınlarda mastürbasyonla ilgili merak ettikleriniz! Evli veya partneri olan kadınlar da mastürbasyon yapar mı? Mastürbasyonun kadının bedenini tanıması için en önemli araçlardan biri olduğunu savunan uzmanlar, mastürbasyon sayesinde kadının cinselliğini keşfettiğini ve partneri ile daha kolay doyuma ulaşabildiğini söylüyor. Peki ya bakirelerde? Bakireler mastürbasyon yaparken nelere dikkat etmeli, kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapılır? Seks sırasında mastürbasyonla alınan zevke nasıl ulaşılabilir? Hepsi videolarla, UZMANTV'de! Kadınlar için mastürbasyon ne kadar önemli? Her kadın mastürbasyon yapar mı? Sağlıklı bir kadın mastürbasyon yapmalı mı? Aktif bir cinsel hayatı olsa bile kadın mastürbasyon yapmalı mı? Sakıncası var mı? Soruna yol açar mı? Erkekler, eşlerinin mastürbasyon yapmasına ne tür tepkiler verir? Psikolojik olarak nasıl etkilenirler? Mastürbasyon yapan kadın orgazm olmaya alışır mı? Seksten beklentileri değişir mi? Klitoral orgazmı yaşayan kadın vajinal orgazmdan yeterince tatmin olur mu? Mastürbasyon kadının çalıştırması gereken kasları kolay harekete geçirmesini sağlar mı? Tekniği öğrenen kadın orgazma daha kolay mı ulaşır? Elle veya vibratör kullanarak mastürbasyon yapmak arasında ne fark var? Bakireler ne yapmalı? Vibratör kullanmak cinsel yaşamı nasıl etkiler? Elle yapılan mastürbasyonun bakire kadına zararı var mı? Alet kullanılmazsa da bekaret bozulabilir mi? Nelere dikkat edilmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin