Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlarda İdrar Kaçırma Tedavisi

Kadınlarda idrar kaçırma sorunu nasıl tedavi edilir?
İdrar tutamama tedavi edilebilir mi? İdrar tutamama sorunu için ne tür egzersizler yapılabilir? İdrar kaçırma hangi sıklıktaysa doktora başvurmalı? İdrar kaçırma tedavisinde cerrahi müdahale gerekir mi? Cevapları UZMANTV'de... Herkeste zaman zaman idrar kaçırma olur mu? Gülünce, kasılınca ve uzun süre tuvalete gitmeyince yaşanan idrar kaçırmalar için doktora gitmek şart mı? İdrar kaçırma probleminin kesin çözümü var mı? Ne tür egzersizler yapılmalı? Nasıl bir diyet uygulanmalı? Cerrahi tedavinin uygulandığı durumlar var mı? Kolajen enjeksiyonu nasıl bir operasyondur? Mesanenin işlev bozukluğu gece de sürer mi? Gece idrar kaçıranlar ne tür önlemler almalı? Gece yaşanan sorunlar için ilaç tedavisi daha çok mu tercih edilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin