Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlarda Genital Bölge Temizliği

Genital bölge nasıl temizlenmeli?
Gün içinde hem kapalı hem de havasız olduğu için kadınlarda genital bölge temizliği ve temizlik için kullanılan malzemeler çok önemli. Alerji, mantar ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için nelere dikkat etmeniz gerektiğini merak ediyorsanız UZMANTV izleyin. Op. Dr. Kağan Kocatepe'den vajina temizliğinde yapılan yanlışları öğrenin. Hepsi videolarla! Genital bölgenin temizliği nasıl sağlanmalı? Genital bölge temizliğinde sadece su ve sabun kullanmak yeterli mi? Genital bölge temizliğinde kozmetik ürünleri kullanmak doğru mu? Eğer genital bölge temizliği için böyle bir ürün kullanılacaksa nelere dikkat edilmeli? Genital bölgedeki tüylerin ağda ile alınması sağlıklı mı? Lazer epilasyon, jilet gibi yöntemlerin zararı var mı? Tüylerin alınmasının herhangi bir zararı var mı? Genital bölgedeki tüyler alınırken nelere dikkat edilmeli? Genital bölge temizliğinin sağlanması kişiyi hangi hastalıklardan korur? Genital bölge temizliğinde yapılan yanlışlar enfeksiyon kapma riskini artırır mı? Cinsel ilişkiden sonra genital bölgenin hijyeni nasıl sağlanır? Cinsel ilişkiden sonra genital bölgenin temizlenmemesi herhangi bir rahatsızlık yaratır mı? Cinsel ilişkiden sonra genital bölge temizliği kişiyi nelerden korur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin