Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlarda Aşırı Cinsel İstek

Kadınlar neden aşırı cinsel istek duyar?
Kadınlarda aşırı cinsel istek ile ilgili sormaya çekindiğiniz soruların yanıtları UZMANTV'de. Toplumda nemfomani olarak bilinen durum ne kadar gerçekçidir? Kadınlarda cinsel istek hangi durumlarda fazla olur? Uzmanından videolarla öğrenin. Nemfomani ne anlama gelir? Bu sözcük nereden gelmiştir? Tıptaki tanımı nedir? Tarihten hangi ünlü nemfomanlar vardır? Bu sorun neden aşırı cinsel istek veya herkesle beraber olma isteği şeklinde ortaya çıkar? Böyle kadınların asıl sorunu nedir? Toplumsal kurallara neden karşı çıkmak isterler? Aralarındaki farkı örneklerle açıklayabilir misiniz? Cinselliği seven kadınlar neden nemfoman sayılmaz? Kendini kolay teslim eden kadınlar da nemfoman mı sayılır? Vulva sorunu olanlar, organik beyin hastalıkları, salgı bezlerinin düzensizliği gibi fizyolojik sebepler de olabilir mi? Psikolojik nedenden ve fizyolojik nedenden nemfoman olan kadınlar arasında ne fark vardır? Bu sorun nasıl teşhis edilir? Kaynağı nasıl belirlenir? Tedaviyi kim yapar? Nasıl bir tedavi yapılır? Tedavide başarı kesin midir? Tedavinin başarısı nelere bağlıdır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin