Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar İçin Göğüs Bakım Ürünleri

Hangi göğüs problemlerine ampul kullanılabilir?
Göğüs bakım ürünleri hakkında merak edilenler... Kadınlar göğüs bakımı için ne tür ürünler kullanabilir? Göğüs dekoltesine peeling yapılabilir mi? Göğüsleri sıkılaştıran kozmetik ürünler nelerdir? İzleyin, hangi göğüs problemleri için ampul kullanılabilir, kozmetik ampullerin yararları nelerdir, uzmanından öğrenin. Göğüslerin sıkılaşması için hangi krem ve yağlar kullanılabilir? Yanıtlar UZMANTV'de! Göğüslerin sıkılaşması için hangi krem ve yağlar kullanılabilir? Göğüs için ürün seçerken nelere dikkat edilmeli? Göğüs maskeleri göğüs bölgesine nasıl bir bakım sağlar? Göğüsteki kırışıklıkları giderebilir mi? Maske uygulamasına hangi yaşta başlanmalı? Maske nasıl uygulanır? Ne sıklıkta uygulanmalı? Peeling göğüs bölgesinde nasıl bir görünüm sağlar? Peeling göğüs bölgesine ne sıklıkta uygulanmalı? Uygulama nasıl yapılmalı, tahriş etmemek için neye dikkat edilmeli? Peeling ürünü seçerken nelere dikkat edilmeli? Göğüsler için hazırlanan ampullerin içeriği ve etkisi nedir? Göğüs sıkılaştırmada ne kadar etkili olur? Kimlere önerilir, hangi durumdaki göğüslere daha iyi gelir? Ne kadar süre kullanılmalı? Düzenli kullanılırsa nasıl bir görüntü değişikliği olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin