Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar İçin Doğru Saç Modeli

Küt saç kimlere yakışır?
Kadınlar kendileri için en uygun saç modelini nasıl seçebilir? Yüz tiplerine saç modelleri UZMANTV'de. İzleyin, hangi kesimin hangi yüz yapısına uyduğunu, katlı modellerin hangi saç tiplerinde daha iyi sonuç verdiğini öğrenin. Kakül her alın yapısında iyi durur mu? Kimler kısa saç kullanabilir, kafa yapısı saç kesiminde belirleyici rol oynar mı? Sorularınızın cevabını uzmanından öğrenin. Hangi saç tipine kısa saç yakışır? Uzun boylu kadınlarda kısa saç güzel durur mu? Uzun saç uzun boylu kadınlara mı yakışır? Kimlerde güzel durmaz? Küt saçı kimler rahat kullanabilir? Hangi renk saçlarda daha güzel durur? Kakül hangi saç tipi için uygundur? Hangi boylardaki saçta kakül güzel durur? Katlı kesim için saçın boyu ne kadar olmalı? Hangi renk saçta daha güzel durur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin