Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınbudu Köfte Tarifi

Kadınbudu köfte nasıl yapılır?
Kadınbudu köfte yapmayı öğrenin... Kadınbudu köfte için gerekli malzemeler nelerdir? Kadınbudu köftenin harcı nasıl hazırlanır? İzleyin, kadınbudu köftenizin kuru olmaması için nelere dikkat etmelisiniz, kadınbudu köfte nasıl kızartılır, kadınbudu köfteyi az yağlı yapmak isteyenler nasıl pişirebilir, uzmanından öğrenin. Kadınbudu köftenin sosu nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Normal köfteden farkı nedir? İyi kıymalık et nasıl seçilir? Hangi baharatlar kullanılır? Pirinç ne kadar olmalı? Kıyma nasıl yoğrulur? Nerede, ne kadar pişirilir? Nasıl süzülür? Nasıl servis edilir? Dağılmasını, kurumasını nasıl engelleriz? Yağı çekmemesi için ne yapmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin