Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadın Prezervatifi

Kadın prezervatifi nasıl takılır?
Kadın prezervatifi hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları UZMANTV'de. Türkiye'de fazla yaygın olmayan ve daha çok yurtdışında kullanılan kadın prezervatiflerinin kullanım özelliklerinden cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyuculuğuna kadar her şey videolarla anlatılıyor. Bir diğer adı "femidom" olan kadın prezervatifi nedir, avantajları ve dezavantajları nelerdir, uzmanından dinleyin! Kadın prezervatifi nedir? Koruma oranı nedir? Diğer koruma yöntemlerine kıyasla nasıldır? Hangi sıklıkla tercih edilir? Kadın prezervatifi ne zaman takılmalı? Vajinaya nasıl yerleştirilir? Yerinde çıkması veya oynaması mümkün mü? Hangi kadınlar prezervatif kullanabilir? Kadın prezervatifi kimler için uygun korunma yöntemi değildir? Kadın prezervatifi cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyucu rol oynar mı? Cinsel hastalıklardan koruma oranı nedir? Koruma açısından dezavantajlı mı? Diğer doğum kontrol yöntemlerine kıyasla avantajları ve dezavantajları neler?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin