Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadayıf Sarması Tarifi

Kadayıf sarması nasıl yapılır?
Kadayıf sarması yapmayı öğrenin. Kadayıf sarması için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar kadayıf gerekir? Fıstık ya da cevizli yapabilir miyiz? Şerbeti için hangi malzemeler gerekir? Önce kadayıfları ince ince kıymamız mı gerekir? Kadayıfları tereyağıyla nasıl yoğurmalıyız? Kadayıf nasıl sarılır? Malzemeyi içine nasıl koymalıyız? Düzgün bir şekilde sarmak için nelere dikkat etmeliyiz? Sardığımız kadayıfları tepsiye nasıl dizmeliyiz? Şerbeti ne zaman kaynatmaya başlayalım? Kadayıf sarması için şerbet nasıl hazırlanır? Kadayıf sarmasını nasıl pişirmeliyiz? Fırın kaç derece olmalı? Ne kadar süre pişirmeliyiz? Piştiğini nasıl anlarız? Kadayıf sarması nasıl şerbetlenir? Kadayıf sarması nasıl servis edilir? Lezzetli ve çıtır çıtır bir kadayıf sarması yapmanın püf noktaları nelerdir? Kadayıfın çıtır çıtır olmasını nasıl sağlarız? Bunun için nasıl bir kadayıf alalım? Kadayıfı tereyağı ile yoğurmak neden önemli? İçine fıstık ya ceviz konulabilir mi? Kadayıf sarmasını nasıl muntazam bir şekilde sarabiliriz? Kadayıf sarmasını şerbetlerken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin