Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kabızlık ve Tedavisi

Kabızlık nasıl tedavi edilir?
Karnınızdaki ağrılara ve tuvalette geçirilen uzun saatlere son vermek için Dahiliye uzmanımız Sadi Vural'a kulak verin; kabızlığa çareyi öğrenin. Hangi boşaltım bozuklukları kabızlık olarak adlandırılır? Kabızlık ne kadar sürer? Hangi tür beslenme kabızlığa neden olur? Soğuk su içmek kabızlık nedeni mi? Hangi yiyeceklerden uzak durmalıyız? Psikolojik sorunlar ile kabızlık arasında bağlantı var mı? Stres kabızlık yapar mı? Bu tür kabızlıklar için ilaç kullanmak doğru mu? İlaç tedavisine hemen mi başlanmalı? Fitiller işe yarar mı? Mutlaka doktor kontrolünde mi ilaç alınmalı? Lifli besinler kabızlığı nasıl geçirir? Bol sıvı tüketmek doğru mu? Beslenme düzeni ile kabızlık ilişkili mi? Kabızlık kendiliğinden geçer mi? Kabızlık ne kadar sürerse doktora gidilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin