Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Judo Hareketleri

Judoda atış teknikleri nelerdir?
Judo hareketleri hakkında merak ettikleriniz UZMANTV'de... Temel judo hareketleri nelerdir? Judoda selamlama nasıl yapılır? İzleyin, judoda atış ve düşüş teknikleri nelerdir, temel tutuş biçimleri hangileridir, uzmanından öğrenin. Selamlama ne zaman yapılır? Selamlamanın anlamı nedir? Judoda tutuş nedir? Tutuş çeşitleri nelerdir? Tutuş atışa nasıl dönüşür? Judoda tekmenin önemi nedir? Farklı tekme çeşitleri hangileri? Hangi tekmeler daha etkilidir? Yürüyüşün judodaki önemi nedir? Savunma ve atak için nasıl kullanılır? Judoda doğru duruşun önemi nedir? Sağ ve sol için olan duruşların farkları nelerdir? Atış hangi durumlarda puan kazandırır? Atış nasıl yapılır? Düşüş ne zaman öğretilmeli? Doğru düşü sporcuya ne tür avantajlar sağlar? Judoda nasıl düşülürse daha az zarar görülür? Savunma ilkeleri nelerdir? Tekmeden nasıl korunmak gerekir? Tutuş nasıl engellenir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin