Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jeep Modelleri

Jeep Patriot nasıl bir arazi aracıdır?
Harika videolarla, Türkiye'yi arazi aracı kavramıyla tanıştıran Jeep'in tüm modelleri UZMANTV'de. Grand Cherokee'de hangi motor seçenekleri var? Sınıfındaki rakiplerinden farkları nelerdir? Grand Cherokee ne tür tasarım özelliklerine sahip? Cherokee nasıl bir arazi aracı? Şehir içi kullanıma da uygun mu? Hangi motor seçenekleri Türkiye'de bulunuyor? Commander ne zaman üretilmeye başladı? Diğer Jeep modellerinden ne tür farkları var? Hangi motor ve donanım seçenekleri bulunuyor? Compass nasıl bir araç? Ne zaman ithal edilmeye başlandı? Daha çok kimler tercih ediyor? Aileler için uygun bir araba mı? Patriot nasıl bir Jeep modeli? Hangi donanım seçenekleri mevcut? Nasıl bir performansı var? Wrangler arazi için en uygun araç mı? Hangi motor özelliklerine ve seçeneklerine sahip? Daha çok kimler Wrangler tercih ediyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin