Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jean Nasıl Seçilir

Dar kesimli kot pantolonlar kimlere yakışır?
Vücut tipine göre kot pantolon seçimi... Dar kesim hangi vücut tipine uygundur? Kimler dar kesimi tercih etmemeli? Dar kesim jean ne tür kullanıma uygundur? Herkes dar kesim Jean giyebilir mi? Bol kesim jean hangi vücut tipinde güzel durur? Herkes bol kesim giyebilir mi? Bol jeanler ne tür kullanıma uygun? Kiloluysak giyebilir miyiz? Zayıflar bol kesim tercih edebilir mi? Düşük belin modası devam ediyor mu? Düşük bel vücudun hangi bölgelerini öne çıkarır? Kimler düşük bel giymemeli? Düşük bel giymek için bel kalınlığı nasıl olmalı? Dar kesim hangi vücut tipine uygundur? Kimler dar kesimi tercih etmemeli? Dar kesim jean ne tür kullanıma uygundur? Herkes dar kesim Jean giyebilir mi? Hangi renk jeanler hangi tonlarla uyum sağlar? Eskitilmiş, beyazlatılmış jeanler hangi kıyafetlerle bir arada kullanılabilir? Hangi renkler moda? Hangi renkler demodedir? Hangi kesim jeanler kişiyi daha uzun gösterir? Bacak boyu kısa olan ne yapmalı? Nasıl modeller tercih etmeliler? Bol paça mı olmalı? Dar paça mı omalı? Nelere dikkat etmeliler? Uzun boylular daha dar modeller mi tercih etmeli? Hangi renkler daha şık durur? Ortama uygun jean seçimi nasıl olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin