Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Japonca Öğrenin

Japonca öğrenmesi zor bir dil mi?
Japonca sanıldığı kadar zor bir dil mi? Türkçe ile benzerlikleri var mı? Japonca öğrenmek isteyenler nereden başlamalı? sorularını UZMANTV sordu, Japon Kültür Merkezi Direktörü Muharrem Demirci yanıtladı. Ne tür bir alfabe kullanılır? Harfler nasıl oluşturulur? Nasıl okunur? Alfabe ezberlenebilir mi? Kanji, Hiragana, Katagana nedir? Özellikleri nelerdir? Hangisi daha çok kullanılır? Özne, nesne yüklem sıralaması mı vardır? Kelimeler Türkçedeki gibi ek alır mı? Konuşma dili ile yazı dili farklı mıdır? Yazıldığı gibi mi okunur? Türkçe ile aynı dil grubundan mı gelir? Türkçeye benzer mi? Japon Konsolosluğu ders veriyor mu? Özel kurslar var mı? Üniversitelerin Japonca bölümleri var mı? Günlük hayatta kullanabilecek kadar Japonca ne kadar sürede öğrenilir? Ne kadar geliştirmek mümkündür? Günümüzde Japonca bilmek avantaj mıdır? Japonya ile ticaret yapan firmaların Japonca bilenlere ihtiyacı oluyor mu? Türkiye ile Japonya arasındaki turizmin boyutu ne kadar? Japonca nerelerde kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin