Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jaluzi Seçimi

Jaluzi perde ölçüsü nasıl alınır?
Evinize uygun jaluziyi seçin... Jaluzinin kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? İyi bir jaluzi ne kadar süre dayanır? Plastik jaluzilerin ömrü ne kadardır? İzleyin, jaluzi perdelerin ne gibi kullanım avantajları vardır, evinize uygun jaluzi çeşidine nasıl karar verebilirsiniz, uzmanından öğrenin. Jaluzi taktırmadan önce perde ölçüsü nasıl alınmalı? İşyerlerinde ne tür jaluziler kullanılabilir? Yanıtlar UZMANTV'de! Jaluzi kullanmanın kumaş perdeye göre ne gibi avantajları var? Jaluzinin iş yeri için ne gibi avantajları var? Kimler özel mekanında jaluzi perde tercih etmeli? Plastik jaluzilerin ömrü ortalama ne kadardır? Plastik jaluzilerin genel özellikleri neler? Neden dezavantajlı? En sık ne tür arızalar görülebilir? Kullanırken ve temizlerken nelere dikkat etmeli? Hangi malzemeler daha kaliteli? Hangi malzemelerden üretilenler daha maliyetli? Maliyeti yüksek olan jaluzi daha dayanıklı mıdır? Hangi mekanlarda hangi malzeme daha dayanıklı olur? Ofis için hangi malzemeler daha uygun? Ev için hangi malzemeler önerilir? İş yerleri için ne tür jaluziler daha şık görünür? Hangi tip jaluziler ofiste daha kolay bakılır ve temizlenir? Ofisin dekorasyonuna göre hangi farklı modeller tercih edilebilir? Evlerde hangi oda tiplerine ne tür jaluziler yakışır? Farklı ev dekorasyonlarına göre hangi farklı jaluzi modelleri tercih edilebilir? Hangi jaluzi tipleri evde kolay bakılır? Her ölçü uygulanabilir mi? Kalıp ölçüler var mı? Pencere ölçüsü alırken hata olmaması için nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin