Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İsveç Diyeti

İsveç diyeti nasıl yapılır?
İsveç diyeti hakkında mera ettikleriniz... Neden İsveç diyeti diye adlandırılıyor? İsveç diyeti bünyeyi zorlayan bir diyet türü mü? İsveç diyetinin temel mantığı nedir? Az yemeye mi dayanır? Hangi besinleri tüketmeye izin verir? İsveç diyeti sırasında hangi besinlerden uzak durulur? Herkes İsveç diyeti yapabilir mi? Hangi kilodakiler İsveç diyeti yapabilir? Kimler bu diyeti tercih etmemeli? Ne tür sağlık sorunları olanlar İsveç diyeti yapmamalı? İsveç diyeti hızlı kilo verdiren bir diyet türü mü? Nasıl hızlı kilo verdiriyor? Metabolizmayı zorluyor mu? Beraberinde egzersiz de yapılmazsa hızlı kilo verilebilir mi? İsveç diyeti yapanların nasıl bir beslenme düzenine sahip olması gerekir? İsveç diyeti yapanlar hangi öğünde hangi besin maddelerini tüketmeli? Besin maddelerini nasıl pişirmeliyiz? Kahvaltıda ne yemeli? Ne kadar ve ne çeşit ekmek yiyebiliriz? Ara öğünlerimiz nasıl olmalı? Akşam yemeğinde ne yemeliyiz? İsveç diyeti zor bir diyet mi? Metabolizmayı nasıl etkiliyor? Hızlı kilo vermenin riskleri nelerdir? Ne tür ciddi rahatsızlıklara yol açabilir? Bir uzmanın denetiminde yapılması daha mı sağlıklı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin