Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İstimlak

İstimlak bedeli nasıl hesaplanır?
İstimlak kanunu ve istimlak bedelleri ile ilgili bilmeniz gerekenler... İstimlak nedir? Satın aldığınız konutun istimlak edilip edilemeyeceğini nereden öğrenebilirsiniz? İzleyin, istimlak kararı nasıl verilir, istimlak bedeli nasıl hesaplanır, uzmanından öğrenin. İstimlakın elime anlamı nedir? İstimlak kararını kim alır? Hangi durumlarda bir evin, arsanın istimlak edilmesi gerekir? İstimlak kararına itiraz edilebilir mi? Başvuru nereye yapılır? Uzlaşma komisyonu nedir? Bedeli kim hesaplar? Mal sahibinin isteği ne kadar önemlidir? Tapudaki değerine mi bakılır? Ödeme ne zaman yapılır? Nakit olarak mı yapılması gerekir? Ödeme yapılmazsa itiraz nereye yapılır? İstimlak için sorgu nasıl yapılır? İstimlak ne kadar süre önceden belli olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin