Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İstanbul Oyuncak Müzesi

Oyuncak Müzesi fikri nasıl oluştu?
Yazar Sunay Akın'ın kurduğu müzede dünyanın dört bir yanından toplanan binlerce oyuncak sergileniyor. Müzeyi ziyaret etmeden önce hikayesini Sunay Akın'dan dinleyin, oyuncakları UZMANTV'de izleyin. Oyuncak Müzesi fikri nasıl oluştu? Nasıl hayata geçti? Nasıl bir süreç yaşandı? Bağışlanan var mı? Halen yenileri ekleniyor mu? Bu konuda planlar var mı? Müze hangi günler açık? Ziyaret saatleri nelerdir? Giriş ücreti ne kadar? Çocuklara uygulanan indirimler nelerdir? Giriş katında sergilenen oyuncaklar nelerdir? 1. katta ne tür oyuncaklar tanıtılıyor? 2. katta sergilenen ouncaklar hangileri?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin