Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ispanaklı Yumurta Tarifi

Ispanaklı yumurta nasıl yapılır?
Ispanaklı yumurta yapmayı öğrenin... Kaç kişilik ıspanaklı yumurta için ne kadar malzeme kullanılır? Yemek için kullanılacak ıspanaklar nasıl olmalı? Ispanaklı yumurta için nasıl bir yağ kullanılmalı? Ispanaklı yumurtaya hangi baharatlar koyulabilir? Ispanaklı yumurtaya soğan ya da başka bir malzeme koyulur mu? Ispanaklı yumurta için nasıl bir ıspanak kullanılmalı? Ispanaklar ne kadar süre ve nasıl pişirilir? Yumurtanın patlamasını istemiyorsak nasıl pişirmeliyiz? Ispanaklar yumurta kırılmadan önce ne kadar süre pişirilmeli? Ispanaklı yumurtanın piştiği nasıl anlaşılır? Ispanak nasıl seçilir? Ispanaklı yumurta için nasıl bir tava kullanırsak daha lezzetli olur? Ispanaklı yumurtaya hangi baharatlar yakışır? Ispanaklı yumurta nasıl bir ateşte pişirilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin