Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ispanaklı Börek Yapmayı Öğrenin

Ispanaklı börek nasıl yapılır?
Ispanaklı börek yapmanın püf noktaları.... Ispanaklı böreği hazır yufkadan yaparsak lezzetli olur mu? Ispanaklı börek yufkası nasıl açılmalı? Ispanaklı börek için ıspanaklar nasıl hazırlanır? Ispanaklı börek içi için hangi baharatlar kullanılabilir? Ispanaklı börek yaparken ne kadar yufkaya ne kadar ıspanak konur? Ispanaklı börek pişirmek için nasıl bir tepsi gerekir? Ispanaklı börek için yufkalar nasıl dizilmeli? Böreğin içine ıspanaklar nasıl konmalı? Ispanaklı börek fırına atılırken üzerine yağ, yumurta vs. sürülür mü? Ispanaklı böreği nerede pişirmeliyiz? Ispanaklı börek kaç dakika pişirilmeli? Ispanaklı börek kaç derecede pişirilir? Ispanaklı böreğin piştiğini nasıl anlarız? Ispanaklı börek yapımının püf noktaları nelerdir? Ispanaklı börek nasıl servis edilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin