Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ispanak Yemeği Yapmayı Öğrenin

Ispanak yemeği nasıl yapılır?
Ispanak yemeğinin tarifi UZMANTV'de... Ispanak yemeği için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar ıspanak kullanalım? Ispanak yemeği için nasıl bir yağ kullanalım? Ispanak yemeği için kıyma ve pirinç kullanılır mı? Ispanaklar nasıl hazırlanır? Ispanak yemeği nasıl pişirilir? Önce salça mı kavrulur? Ispanaklar ne zaman yemeğe eklenir? Pirinç ve ıspanak ne zaman eklenir? Ispanak yemeği kaç dakika pişirilir? Yemeğin piştiğini nasıl anlarız? Ispanak yemeği nasıl servis edilir? Nasıl bir ıspanak kullanalım? Ispanakları temizlerken nelere dikkat edelim? Kullandığımız ıspanak yemeğin lezzetini etkiler mi? Pirinç koymazsak ıspanak yemeğinin tadı buruk olabilir mi? Ispanak yemeği için ne kadar kıyma kullanalım?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin