Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001 belgesi ne işe yarar?

2,172
kez izlendi
Detaylı Açıklama
İş Güvenliği Uzmanı

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi hakkında bilmek istedikleriniz... ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi'nin temel standartları nelerdir? ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi neyi amaçlar? Üretici firmalara yönelik bir yönetim sistemi standardıdır? ISO 14001 belgesi alma süreci nasıldır? ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikası almak için nereye başvurmak gerekir? ISO 14001 belgesi almanın firmaya sağladığı yararlar nelerdir? ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi almanın kurumun güvenirliğine etkisi nedir? ISO belgelerinin kurumun karlılığına etkisi nedir? ISO 14001 Çevre Yönetim Sertifikası sahibi olmak firmaya uluslararası alanda neler kazandırır?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat