Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İslim Kebabı Tarifi

İslim kebabı nasıl yapılır?
İslim kebabı yapmayı öğrenin. İslim kebabında hangi malzemeler kullanılır? Et seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? İç harcı için gerekli olan diğer malzemeler nelerdir? Ne tür baharatlar kullanılabilir? Sosu için hangi malzemeleri kullanmalıyız? Patlıcanları nasıl soymalıyız? Patlıcanları boyuna keserken kalınlığı ne kadar olmalı? Patlıcanların acısını almak için tuzlu suda bekletmeli miyiz? Tuzlu sudan alınmış patlıcanları nasıl kurutabiliriz? Patlıcanları ne kadar süre kızartmamız gerekli? İslim kebabı köftesi için gerekli malzemeler nelerdir? Nasıl bir et kullanmalıyız? Harç hazırlanırken malzemeler hangi sırayla eklenir? Hangi baharatlar kullanılabilir? Harç nasıl yoğrulur? Köfte harcını hazırladıktan sonra dinlendirmek gerekir mi? İslim kebabı için köfte nasıl pişirilir? Köfteyi malzemeyi patlıcanlarla nasıl sarmalıyız? İslim kebabı sosu nasıl yapılır? İslim kebabı nasıl pişirilir? Kaç derecelik fırında, ne kadar süre pişmesi gerekir? Piştiğini nasıl anlarız? İslim kebabını servis ederken hangi garnitürleri kullanabiliriz? İslim kebabı servisini nasıl zenginleştirebiliriz? İslim kebabı yapımında nelere dikkat etmeliyiz? Patlıcanların dağılmamasını nasıl sağlarız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin