Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İşlemci (CPU) Nasıl Seçilir

Intel ve AMD işlemciler arasında ne gibi farklar var?
Bilgisayar işlemcisi nasıl seçilir, merak ediyorsanız izleyin. Bilgisayarlarda işlemci (CPU) ne işe yarar? İşlemci seçiminde nelere dikkat etmek gerekir, AMD işlemci ile Intel işlemciler arasındaki farklar nelerdir videolarla öğrenin. Çift çekirdekli işlemcilerin tek çekirdekli işlemcilere göre avantajları ve daha pek çok şey... İzleyin, her işlemci her anakartta çalışır mı ve işlemci nasıl monte edilir öğrenin. UZMANTV'de... CPU'nun işlevi nedir? MHZ değeri nedir, ne anlama gelir? Çevresinde neler vardır? Oyun oynamak isteyen biri ile bilgisayarı sadece internete bağlanmak için kullanan biri farklı hızda işlemci mi almalı? Bilgisayarın hızlı olmasını sadece işlemci mi belirler? Hızı, soğutma sistemi vb. Bunlar neden önemlidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin