Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Islama Köfte Yapmayı Öğrenin

Islama köfte nasıl yapılır?
Islama köfte tarifi hakkında merak ettikleriniz... Islama köfte için gereken ana malzemeler ve miktarı nedir? Servis ve süsleme için kullanılacak garnitürler nelerdir? Islama köfte yaparken hangi baharatlar kullanılır? Islama köftenin daha lezzetli olması için ne tür bir ekmek kullanılabilir? Kıymayı hangi etten çektirmek gerekir? Süsleme için kullanılacak malzemeler hangileridir? Köfte içine neler konur? Yeterince ekmek koyduğumuzu kıvamından nasıl anlarız? Köfte içini ne kadar yoğurmalıyız? Köftelere nasıl şekil verelim? Köfteler ızgarada nasıl pişirilir? Izgara yoksa köfteleri nerede pişirebiliriz? Farklı pişirme yöntemleri var mı? Islama köfte yaparken nasıl ekmek kullanılır? Islama köftenin ekmekleri için sos nasıl hazırlanır? Ekmekleri ne kadar süreyle ıslama sosta tutmak gerekir? Ekmekleri sosa buladıktan sonra nasıl bir işlem yapılır? Islama köfte nasıl bir tabakta servis edilir? Islama köfte tabağı nasıl hazırlanır? Islama köfte hangi garnitürlerle servis edilir? Islama köftenin garnitürü nasıl hazırlanır? Biberler ve domatesler nasıl pişirilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin