Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İslam'a Göre Günahlar

Cünüp gezersem günaha girer miyim?
İslamiyette günahlar ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabı UZMANTV'de! Evde köpek beslemek günah mı? İzleyin, cünüp gezerken günaha girmiş olup olmayacağınızı, birine kötülük yapmayı ya da intihar etmeyi sadece düşünerek bile günaha girip girmeyeceğinizi öğrenin. Evde evcil hayvan beslemek günah mı? Yanıtları İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı'dan alın. Gusül abdesti almadan gezmek günah mıdır? Hangi durumlarda bir süre cünüp kalmak günah sayılmaz? İntihar etmeyi düşünmek günah mıdır? Kişi intihar etmeyi sadece aklından geçirse bile günaha mı girmiş olur? Birine kötülük yapmayı aklından geçiren biri günaha girmiş sayılır mı? Hangi kötü düşünceler günah sayılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin