Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İskoçya Seyahati

İskoçya nasıl bir ülkedir?
Dağları, nehirleri ve gölleriyle zengin bir doğaya sahip İskoçya hakkında merak ettikleriniz... Birleşik Krallığı oluşturan 4 devletten biri olan İskoçya hakkında bilmediklerinizi Seyahat Yazarı Saffet Emre Tonguç videolarla anlatıyor. İskoçya'ya nasıl gidilir, güvenli bir şehir midir; konaklama ücretleri nasıldır? İskoçya tatili için en uygun zaman hangisidir, İskoçya'da mutlaka görülmesi gereken yerler nerelerdir, öğrenmek istiyorsanız UZMANTV'yi izleyin. Coğrafi şartları nedir? İnsanlarının özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyi nedir? Hava nasıldır? Kültürel miras mı, doğal güzellikler mi görülmeli? Hangi yolu kullanırsak daha keyifli olur? Direk uçak var mı? Aktarmalı gideceksek yolda ne tür zorluklarla karşılaşabiliriz? Gezi sırasında nasıl bir rota izlenmeli? Mutlaka görülmesi gereken yerler nelerdir? Şehirden şehre hangi yolla gidilebilir? Suç oranı nedir? Hangi bölgeler tehlikelidir? Hangi suçlar daha çok işleniyor? Erkekler nasıl kıyafetler giymeli? Hava şartlarına uygun olarak yanımıza hangi kıyafetleri almalıyız? Türkiye'ye göre giderler artar mı? Yol, araba kiralama, konaklama ve yemeğe ne kadar para gidiyor? Hangi lükslerden uzak durulmalı? Oteller kalmak için uygun mu? Pansiyonlar mı tercih edilmeli? Kamp kurmak mümkün mü? Vize problemi yaşanabilir mi? Türk insanına karşı nasıl davranılıyor? Rüşvet, taciz yaşanır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin