Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İşkembe Çorbası Nasıl Hazırlanır

İşkembe çorbası nasıl yapılır?
Güzel bir gecenin sonundaki vazgeçilmez tattır işkembe çorbası. Peki ustasından tarifini almaya ne dersiniz? Temizlemesinden terbiyesine işkembe çorbası tarifi UZMANTV'de videolarla. Üstelik lezzeti garanti... Kullanacağımız işkembe nasıl olmalı? Kaç kişilik işkembe çorbası için hangi malzemeden ne kadar koymak gerekir? İşkembe nasıl bir suyla yıkanır? Tuzda bekletmek gerekir mi? Tırtıklı yeleri nasıl temizlenir? İşkembenin tamamen temizlendiği nasıl anlaşılır? İşkembe çorbasına hangi baharatlar konur? İşkembe çorbasına en çok yakışan baharatlar nelerdir? İşkembe çorbası yapmaya nasıl başlanır? İşkembe nasıl haşlanır? Malzemeler hangi sırayla konur? Nasıl pişirilir? Terbiye nasıl hazırlanır? Ne kadar sirke ne kadar limon konur? Yumurta ve un ne kadar konur? Terbiye çorbaya nasıl katılır? İşkembe çorbasının lezzetini nasıl artırabiliriz? İşkembe çorbasını nasıl pişirirsek daha lezzetli olur? İşkembe pişirirken çıkan koku engellenebilir mi? İşkembe pişerken kokuyu azaltmak için ne yapabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin